Будівництво скейт-парку в Черкасах перенесли на наступний рік

09 жовтня 2019, 20:32

Кататися на роликах, самокатах, велосипедах та скейтах. Перший багатофункціональний скейт-парк просто неба збиралися будувати у Черкасах. Навіть передбачили на нього гроші у міському бюджеті. Чому його досі немає, дізнавалося «Громадське».

Скейт-парк у місті хочуть облаштувати останні роки. Автори проекту Богдан Мельник та Аліна Котолуп кілька разів подавали його на громадський бюджет міста. Однак проект не вигравав. У квітні 2019 року депутати Черкаської міської ради включили проект скейт-парку в Програму соціально-економічного розвитку міста. Вони виділили на будівництво майже два мільйони гривень. Їх мали освоювати з серпня.

Скейт-парк планували збудувати у Європейському парку між пляжем «Рив’єра» та вулицею Сержанта Жужоми. Коли проведуть тендер на будівництво скейтпарку, коли розпочнеться підготовка ділянки – невідомо. В міськраді конкретних відповідей ніхто не дає, каже Богдан Мельник.

У квітні цього року керівник КП «Дирекція парків» Андрій Куча казав «Суспільному», що не чекатимуть серпня, коли отримають гроші на скейт-парк.

- Ми уже зараз запускатимемося. Проведемо зустрічі з проектантами. Визначимо стовідсоткове місце будівництва, як ми це бачимо. Заключатимемо відповідні договори, проводитимемо тендер.

У коментарі чиновник сказав, що міська рада заключила договір з проектантом, але далі справа не рухається.

- Людина вивчала це питання. Спілкувалася зі скейтерами. Але то скейтери не могли визначитися, то проектант був зайнятий іншими питаннями.

Принаймні цьогоріч скейт-парк точно не будуватимуть, каже Андрій Куча.Бо немає фінансування.

- Депутати виділили майже два мільйони гривень на папері, а фізично грошей немає. Їх використали, а на скейт-парк не залишилося. Будувати скейт-парк розпочнуть в наступному році, мабуть, – говорить чиновник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору