Ботнар заявив, що не знає жодного представника “Правого сектору”

06 лютого 2014, 14:03

Голова обласної організації ВО "Свобода" не знає, що таке "Правий сектор", тим більше він не знайомий з жодним представником цього формування.

Про це він повідомив сьогодні, 6 лютого, під час прес-конференції по скайпу.

- Що таке "Правий сектор"? Я знаю, що є така група ВКонтакті. Що це таке? Усе, що я бачив, це група ВКонтакті. Мені не відомі, і я не знайомий із жодним із представників цієї формації. Я їх не знаю, - зазначив "свободівець".

У ході прес-конференції опозиціонер уточнив, що все-таки він читав про "Правий сектор".

- Я читаю, що "Правий сектор" - це об'єднання напівполітичних, напівгромадських... Але я не знайомий з ними особисто, я не можу охарактеризувати те, як я до них ставлюся. Мене зпитують: "Як ти ставишся до Дмитра Яроша? (Лідер об'єднання "Правий сектор" - ред.). Я не можу ніяк до нього ставитися, бо я його не знаю, - зазначив Ботнар.

Для довідки: “Правий сектор” є радикальним крилом Майдану. Саме учасники «Правого сектору» брали учать в сутичці з силовиками 19 січня 2014 року на вулиці Грушевського. Організація являє собою конфедерацію, до якої входять окремі угрупування: «Патріот України», Соціал-Національна Асамблея, ВО «Тризуб» ім. С.Бандери, Київська організація «Білий молот», УНА-УНСО, «Воля».

Поділитись

Коментарі

Вгору