Бондаренко взяв участь у засіданні штабу Державної комісії надзвичайних ситуацій

20 січня 2018, 19:43

Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко взяв участь у засіданні штабу Державної комісії надзвичайних ситуацій під керівництвом голови обласної адміністрації Юрія Ткаченка, де були зібрані всі відповідальні служби області.

У режимі селекторного зв’язку очільники області та міста поспілкувалися з керівництвом держави, зокрема, віце-прем'єром Геннадієм Зубком, Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним, заступником Голови Національної поліції України Олександром Фацевичем.

На засіданні обговорили ситуацію в місті та області. Зокрема, присутні обговорили хід ліквідації ситуації, що склалася на автошляхах області, зокрема трасі Київ – Одеса, а також ситуацію з енергопостачанням (на сьогодні внаслідок негоди в області залишаються знеструмленими 74 населені пункти).

Також міський голова Анатолій Бондаренко доповів про стан КП «Черкасиводоканал» та підключення міста до води. У зв’язку з прогнозованим погіршенням погодних умов, штаб продовжує свою роботу.

За повідомленням прес-служби Черкаської міськради.

 

Вгору