Бондаренко виступив перед громадою: розповів, що думає про мітингарів і написи на плакатах

09 листопада 2023, 12:19

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко виступив перед мітингарями, які вимагають спрямовувати більше грошей на допомогу Збройним силам України, пише 18000.

На початку виступу мер зазначив, що “надзвичайно приємно”, що люди прийшли на зустріч. Вона відбувається у сесійній залі. Влада назвала захід “круглим столом”.

– Є об’єктивні і cуб’єктивні причини протестів. Об’єктивна – треба більше робити, допомагати, мабуть. Але друзі, на жаль, повноваження органів місцевого самоврядування не є повноваженнями, які дублюють повноваження держави, – сказав Бондаренко.

Він також розповів про вчорашнє рішення Верховної Ради, згідно з яким кошти ПДФО буде вилучено з місцевих бюджетів. За підрахунками Бондаренка, до кінця року через це місто недоотримає близько 120 мільйонів гривень.

Анатолій Бондаренко розповів, що проаналізував звернення черкащан за цей рік. У них містяни, зокрема, просили про ремонт доріг, ремонт бомбосховищ та покращення комунальних послуг.

– Cпілкуючись з громадянами сьогодні, скажу, що не всі, на жаль, поділяють точку зору, що всі кошти потрібно відправити у Збройні сили. Багато громадян звертаються про якість гарячої та холодної води, про ями на дороги, що немає світлофора. Головне – те, що в нас спільна мета. Це наближчення перемоги, – зазначив Бондаренко.

Також прокоментував, як ставиться до мітингів під стінами міської ради:

– Я позитивно ставлюся до всього цього, надзвичайно позитивно, крім висловів на плакатах “депутати – під***си”. Депутати – ті, яких обрала громада міста Черкаси. Ті, які не втекли, а ухвалювали рішення.

Згодом Бондаренко засудив людей, які ходять на мітинги, але не відвідують похорони військових.

– Я готовий іти на мітинги, але я не хочу бачити людей, які отримали фальшиву інвалідність, які тікають від військкомату, які хочуть працевлаштуватися у невідомі напіввійськові структури, щоб втікти. Зі здоровими мускулистими хлопцями, які бігали марафони в Чернівцях, мені не по дорозі. Чи з власниками закладів, які працювали в день жалоби, – сказав мер.

Опісля він додав, що мітингарі не мають права “представлятися громадою”. На такі слова учасники мітингів відреагували словом “Ганьба”.

Нагадаємо, 2 листопада, мітингувальники прийшли на засідання виконкому. Вони вимагали відповідей від міської влади на питання, чому під час війни кошти з бюджету виділяють на асфальтування та ремонти, а не першочергово на армію.

Мітинг на виконкомі став продовженням серії акцій "Гроші на ЗСУ", яка в Черкасах розпочалася 21 жовтня під стінами мерії. Потім активісти приходили на сесію міської ради та знову під ЧМР, тоді ні секретар міської ради, ні мер до людей не вийшли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Черкаські підприємці заявили про перевірки через участь в акції протесту: Бондаренко каже, що вони хочуть привернути увагу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Досить “травити” нашого мера. Так Бондаренко не ідеальний, але і мер він не поганий. Він любить своє місто. А якщо порівнювати з попередниками, то кращого поки в нас не було.
Олійник- зрадник, Волошин- безтолковий, про Одарича взагалі гидко згадувати. Деяким плитка, в поперек горла стоїть, а я бачу відремонтовані алейки та дороги, там де десятками років раніше нічого не робилося. Хто любить всоє місо , той мене зрозуміє. Роботу Бондаренка видно, як і те що є над чим ще працювати.

Дмитро :

Ви знаєте суми відкатів на тій плитці? А те що завод поиточний йому належить? А те що земля виділяється не законно? А скільки асіальт потім лежить, який нібито якісно постелили? Через сезон вже ями. Одарич був не святим, але і бюджет був в 10 раз менший і депутати, які постійно в опозиції були. У цього ж в кишені вся міська рада, і певен начальник ОВА, гори можна звернути, а не в тупу красти. Оце хоч щось робиться , це не той варіант. Це його обов’язки це робити, він не за свй кошт то робить, зрозумійте.

Любить :

своє місто,це зрозуміло,тільки при чому тут Черкаси і чому саме плитка є основним показником доброту черкащан.

Іван Мазепа :

Правка: любить своє місто

Вгору