Бондаренко вимагає звільнити Козько з окружної комісії

11 квітня 2014, 16:38

Голова Черкаської обласної народної ради Анатолій Бондаренко вимагає вивести одіозну Ольгу Козько зі складу окружної виборчої комісії, повідомляє "Про Головне".

Керівник Черкаської «Батьківщини» звернувся до обласної ради з проханням винести на розгляд сесії обласної ради питання про клопотання перед Центральною виборчою комісією про виведення зі складу окружної виборчої комісії Ольгу Козько як таку, що дискредитувала себе і не може чесно та неупереджено виконувати свої обов’язки.

«Комітет виборців України вніс Ольгу Козько до Люстраційного списку КВУ як таку, що під час місцевих виборів 2010-го року та виборів народних депутатів України 2012 р. була задіяна у фальсифікаціях результатів виборів на користь Партії регіонів та кандидатів-мажоритарників від влади», — йдеться у зверненні Бондаренка.

«Вважаємо, що після перемоги Революції гідності Ольга Козько не повинна очолювати окружну виборчу комісію і вимагаємо її звільнення з посади голови», — мотивує очільник обласної Народної Ради Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що на виборах 2012 Ольга Козько, будучи головою ОВК, не виконала покладені на неї обов’язки щодо встановлення результатів виборів, саботувала роботу ОВК, безпідставно не з’являлась на засідання ОВК, намагалась винести печатку ОВК і знищити протокол з підсумковими результатами. Внаслідок цих дій вибори на окрузі № 194 були визнані такими, що не відбулись.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору