Бондаренко розповів, який вигляд матиме монумент воїнам

17 січня 2020, 19:35

Фото з мережі

Учора під час робочої наради за участі міського голови Черкас Анатолія Бондаренка обговорили питання щодо оформлення пам’ятної дошки загиблим. Також у обговоренні взяли участь члени сімей загиблих черкащан, учасники АТО, члени виконавчого комітету та депутати Черкаської міської ради, представники департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради та скульптор, який працює над монументом.

Загалом на дошці буде викарбовано 40 імен черкаських героїв за роками їхньої загибелі. У ході обговорення учасники наради дійшли спільної думки, що окрім прізвищ варто вказати і дату народження воїнів, а також шиврони підрозділів, у яких вони воювали.
Вивчивши досвід інших міст з облаштування пам’ятних монументів нашим співвітчизникам, загиблим у російсько-українській війні, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відзначив, що в Черкасах буде один із кращих, якщо не кращий, монумент в Україні. Нагадаємо, що у Черкасах триває робота над встановленням монументу воїнам, що віддали своє життя у російсько-українській війні на сході нашої країни з 2014 року і до сьогодні. Загалом Черкаси мають, на жаль, вже 40 таких героїв. Усі їхні імена буде викарбовано на пам’ятній дошці, яку встановлять в центрі монументу.

За інформацією пресслужби міської ради Черкас

Читайте також: У Шполянській ОТГ відкрили пам’ятник учасникам бойових дій

Коментарі

Вгору