Бондаренко розповів, чи готові Черкаси до блекауту

23 січня 2023, 12:29

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час ефіру програми "Актуально з Волошиним" відповів на питання, чи готові Черкаси до блекатуту.

За його словами місто частково готове до блекауту. Він нагадав, що Черкаси вже були в блекауті півтори доби.

"У нас є резервна генерація, щоб забезпечити каналізаційне господарство, щоб забезпечити теплопостачання, щоб його просто не заморозить. Зараз ми працюємо над генерацією, щоб подати воду. Але найголовніше – це тепло і каналізаційне господарство. У цьому плані ми захищені. Ми придбали резервні системи живлення, вони знаходяться на складах НЗ і у разі надзвичайної ситуації вони усі працюють. І ми декілька днів тоді, коли відбувалися вибух і коли відбувалися атаки на нашу енергетичну систему, працювали виключно в блекауті й місто жило", - пояснив мер.

На питання Ігоря Волошина, на скільки вистачить цього забезпечення, міський голова відповів так:

"Скільки буде пального для генераторів. Каналізаційне господарство буде працювати, теплопостачання теж працюватиме... Всі котельні забезпечені додатковою генерацією. Зрозуміло, це дорого для міста, але комфорт і забезпечення життєдіяльності - це набагато важливіше".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Стодоля :

Під “частковою готовністю” до блекауту Толя має на увазі резервне живлення свого будинку і його друзяк?

Вячеслав :

Та в Черкасах і так кожен день “блекаут” . В деяких районах енергопостачання відбувається 0.5 на 6 . Зато тролейбуси з однією людиною курсують регулярно і світлофори працюють цілу ніч, для кого??? ,не зрозуміло.

Микола :

Чого причепився до тролейбусного,а скільки будинків і багатоповерхівок з початку війни неразу не відключали і невиключають і досі бо підсоїдинили до критичної інфраструктури. Щоб було справедливо то критична інфраструктура повинна бути на одній лінії ,а житлові будинки на їнших і щоб виключали всім до єдиного незважаючи на те чиновник ти чи депутат. Тоді буде правильно,ато одні жирують від світла а інші в темряві сидять

Вгору