Бондаренко приїхав у парк подивиться, що робить Шевченко

17 березня 2023, 15:45

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зранку проінспектував хід робіт по створенню нових зон для відпочинку та аварійному відновленню паркувальних майданчиків у Сосновому бору. Разом із директором КП «Дирекція парків» Геннадієм Шевченком він оглянув парк та підказав, що ще можна зробити, щоб ця найбільша зелена зона міста стала зручнішою і привабливішою для черкасців та гостей міста.

Наразі розчистили від дикорослих чагарників та самосіву лісосмугу з боку вулиці Пальохи, йде підготовка до асфальтування тут паркувального майданчика, встановлення бордюрів, ремонту люків. Згодом буде встановлено освітлення і лавочки, щоб відвідувачі змогли відпочивати з комфортом і в цій частині парку. Паралельно працівники КП прокладають з бетонних плит доріжки через лісовий масив для зручності містян, там, де вони є протоптані, але не облагороджені.

«Дирекція парків» використовує власні матеріали. Подібні роботи стало набагато швидше і якісніше виконувати після того, як підприємство придбало кілька нових одиниць техніки.

За словами директора КП, матеріалів не вистачає, але міський голова пообіцяв допомогти із цим питанням.

«Зараз також відновлюємо в парку господарський двір, плануємо облаштувати тут місце для своєї техніки і окремий заїзд для неї, щоб не заважати відвідувачам відпочивати, підсипемо його осколом і щебенем. Але хочу зазначити, що після розчистки схилів біля господарської будівлі відкрилися такі неймовірні краєвиди на Дніпро, що виникла думка якось поділитись ними із містянами, а не залишати за огорожею. Будемо думати, виходячи із ситуації, що складатиметься в країні», – зазначив Геннадій Шевченко.

Також подбали комунальники і про безпеку, перемістивши обмежувачі для автотранспорту на паркових алеях ближче до проїжджої частини вулиці Дахнівської, щоб люди не виїжджали на бордюр, не ставили там автомобілі, і не обмежували оглядовість руху, створюючи аварійні ситуації. На далі в планах також відремонтувати заїзд в парк з боку дамби, облаштувати і там невеликий паркувальний майданчик.

У КП «Дирекція парків» наголошують, що частину робіт довелося відкласти до тепліших днів, оскільки ґрунт ще мокрий і техніка не може заїхати скрізь, де треба.

За інформацією пресслужби КП "Дирекція парків"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

А що, вже скоро вибори мера?

Вгору