Бондаренко поїхав у Німеччину і домовився про лікування та реабілітацію захисників

12 травня 2023, 10:03

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко перебуває в службовому відрядженні в німецькому місті Білефельд. 11 травня разом із його бургомістром Пітом Клаузеном він підписав угоду про встановлення солідарного партнерства та майбутньої співпраці. Відтепер Черкаси та Білефельд офіційно міста-побратими.

"Цей документ відкриває нові можливості для зміцнення дружніх відносин між нашими містами, подальшого обміну досвідом та втілення спільних проектів. Одне з найголовніших питань, по якому вже досягнуто домовленості, – лікування та реабілітація наших захисників у найкращих клініках Білефельду", - повідомив Бондаренко.

За його словами, ще задовго до встановлення офіційних побратимських відносин Білефельд підтримував черкаську громаду.

"Ми отримували генератори, які вже працюють на об’єктах критичної інфраструктури та які допомогли нам вистояти під час аварійних відключень світла внаслідок російських обстрілів. Із Білефельду нам передавали гуманітарні набори для наших відважних захисників та вимушених переселенців. Тисячі біженців із окупованих міст, які через війну покинули рідні домівки, знайшли прихисток у Білефельді", - розповів мер.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору