Бондаренко не голосуватиме за відставку Радуцького

01 березня 2017, 15:56

Фото: Про все

Анатолій Бондаренко не братиме участь у голосуванні за відставку секретаря Черкаської міської ради Олександра Радуцького. Про це міський голова заявив під час сьогоднішньої прес-конференції.

- На сьогоднішній  день Олександр Радуцький працює, є секретарем міської ради, членом виконкому. Я, як міський голова, не братиму участь у цьому голосуванні, - зазначив Анатолій Бондаренко. - Я вносив кандидатуру секретаря Олександра Радуцького і не буду голосувати за його зняття.

Також міський голова чітко окреслив повноваження і можливості секретаря Черкаської міськради.

- Секретар міської ради відповідальний виключно за співпрацю з депутатами і за підготовку проектів рішень, що виносяться на сесію. В тому числі він курує КП "Дирекція парків" згідно з моїм розпорядженням. Впливати на будь-кого у нього не має повноважень , - підкреслив Бондаренко.

Міський голова впевнений, що ситуація, яка склалася навколо посади секретаря, - це наслідки депутатських непорозумінь.

- Я думаю, що депутати між собою розберуться. А через кілька днів вони вже будуть обійматися, цілуватися і разом працювати. Так як це відбувається протягом років, - переконаний Анатолій Бондаренко.

Як повідомлялося раніше, депутатом Черкаської міської ради Михайлом Бінусовим було зареєстровано проект рішення про дострокове припинення повноважень секретаря Черкаської міської ради. Даний проект планується винести на голосування вже під час наступної сесії, яка відбудеться 2 березня. Підставою для такого рішення депутат називає неналежне виконання Радуцьким повноважень секретаря.

 

 

Вгору