Бондаренка не впустили на допит: у відповідь мер влаштував акцію протесту

04 травня 2020, 14:03

фото - UA: Черкаси

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні прийшов на допит до Слідчого управління Нацполіції області у справі щодо ухвалення виконавчим комітетом рішення про пом’якшення карантину. Проте поліція повідомила меру, що допит перенесли, і не впустила його до будівлі.

Натомість міський голова, разом зі своїми прихильниками, організував під стінами Слідчого управління акцію протесту. Мітинг підтримали черкаські підприємці.

фото - UA: Черкаси

- Сьогодні мав відбутися допит, але його перенесли. До нас навіть не захотів вийти голова Слідчого управління. Я думаю, центральна влада зрозуміла свою помилку. Адже комісія з надзвичайних ситуацій уповноважила виконком приймати ті рішення, які він вважатиме необхідними. Уже сьогодні починається певне народне повстання, тут зібралося багато підприємців, які хочуть працювати, - каже очільник Черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

- На мою думку, рішення Черкаської міської ради законне. Воно відновило соціальну справедливість. Я вважаю, що панові Президенту хтось повинен був перший сказати, що думають люди, - зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Також Анатолій Бондаренко наголосив, що готовий особисто зустрітися з Володимиром Зеленським.

Поділитись

Коментарі

Людмила :

Почему то у меня предчувствие, что за нашего несколько глупого не**ха взялась Юля. Если моя чуйка подтвердится, то не**х может собирать котомку на ростов. Юля доведет начатое до конца и будет абсолютно права.
Эти зе ничтожества дорвались до корыта так, как никто до них. Они же упрямо и цинично разваливают страну, поэтому пожелаем и Юле и мэру Черкасс удачи. Спасайте страну от дурака, а мы готовы вам помочь.

Олена :

Боже,про що ви говорите? Це скоріше Тимошенко-“ничтожество”, яка більше 20 раків повзе на жадане крісло і ніяк не доповзе. А методи не мають значення. Почитайте її декларацію,як із штату Техас її збагатили на 150 млн. Питання є?

Черкащанка :

Да уж. Кухарчука “хлебом не корми”, организует “народне повстання”. Только факелы не забудь прихватить. А когда после ослабления карантина ситуация будет развиваться по итальянскому сценарию, Кухарчук с Бондаренко как будут смотреть в глаза этим людям?

Вгору