Боксери з Черкащини — одні з найсильніших в Україні

02 листопада 2021, 20:08

Збірна команда Черкаської області, яку представляли переважно студенти з Умані, взяла участь у Чемпіонаті України з боксу серед студентів. Змагання проходили в Києві з 26 по 31 жовтня цього року.

Загалом на змагання прибули 129 боксерів у 18 збірних командах з різних регіонів нашої держави. У загальнокомандному заліку збірна команда Черкащини вперше посіла III місце, поступившись лише командам Київської та Вінницької областей.

В особистому заліку кращим став Овсянніков Євгеній – студент Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини, який у ваговій категорії 51 кг здобув "золото". "Срібло" взяли студенти Уманського державного педагогічного університету Лейбенко Павло (48 кг), Колісніченко Дмитро (54 кг) та студент Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Кофан Максим (75 кг). "Бронзу" отримали уманські студенти Семончук Ігор (54 кг) та Лозан Данило (63,5 кг).

За інформацією пресслужбу Черкаського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України