“Богдан” призупинив роботу сервісно-збутової мережі у Черкасах

14 лютого 2014, 12:44

Власники національної сервісно-збутової мережі Богдан-Авто прийняли рішення призупинити діяльність відразу дев'яти компаній в Запоріжжі, Кіровограді , Дніпропетровську, Кременчуці, Сумах, Кривому розі, Житомирі, Черкасах та Вінниці з можливою подальшою ліквідацією "внаслідок свавілля і безперервного тиску контролюючих та фіскальних органів". Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив прес -секретар корпорації Сергій Красуля.

- Тиск на підприємства сервісно-збутової мережі відбувалося постійно, однак в останні півроку компанії зіткнулися з неприкритим свавіллям податківців, що є порушенням припису ст. 19 Конституції України, а також може бути свідченням наявності в їх діях прямого умислу на втручання в законну діяльність підприємства і прагнення наступу на підприємстві негативних податкових, господарських і фінансових наслідків, - сказав він.

За його словами, незважаючи на оскарження в судовому порядку податкових повідомлень-рішень, співробітники податкових органів ігноруються факти і обставини, що свідчать про правомірність діяльності підприємств.

- Так, наприклад, позитивні рішення судів на користь підприємств, що є свідченням неправомірності дій контролюючих та фіскальних органів, були прийняті: 10.10.13 - Кіровоград, 21.10.13 - Запоріжжя, 31.10.13 - Кривий Ріг, 04.12.13 - Кременчук, 05.12.13 - Вінниця та Суми, 11.12.13 - Черкаси. Сьогодні компанії замість ведення нормальної цивілізованої фінансово-господарської діяльності змушені шукати правду і поневірятися в "кишенькових" і підконтрольних судах, - заявив Сергій Красуля.

Одночасно тривають розгляди більше 40 судових справ.

За його словами , якщо тиск не припиниться, закриття чекає і інші підприємства сервісно-збутової мережі, а також виробничі компанії.

Нагадаємо, напередодні корпорація Богдан заявила, що не виключає можливості припинення діяльності та звільнення працівників входять до неї компаній у зв'язку з безперервними численними перевірками контролюючих та фіскальних органів і тиском на бізнес.

Нагадаємо, також корпорація Богдан заявила про підтримку Євромайдану в грудні 2013 року. Тоді вона надала автобуси для безкоштовної доставки активістів з Черкас, де знаходяться виробничі потужності Богдана, в Київ. Президент корпорації Олег Свинарчук після прийняття законів 16 січня, зокрема, встановлення заборони на носіння касок під час масових заходів, проводив засідання ради директорів у касці.

Поділитись

Коментарі

Вгору