Тревел-блогери розповіли про найцікавіші місця Умані (відео)

23 червня 2017, 14:01

20 червня до Умані завітали двоє українських тревел-блогерів: Христина Жук і Сергій Чекмарьов. Мандрівники подорожують Україною у рамках туру "Вишиваним Шляхом", пише "04744.info".

Це найдовший туристичний маршрут в Україні довжиною 2 225 км. Він проходить через 11 областей із заходу на схід - Закарпатською, Львівською, Рівненською, Тернопільською, Хмельницькою, Житомирською, Київською, Черкаською, Полтавською, Харківською та Донецькою.

До Умані мандрівники потрапили на 16-й день подорожі, пройшовши селами та містами України. Блогери відвідали Полтаву та Харків. Скрізь, де побували, молоді люди намагалися знайти місцеві цікавинки і познайомити з ними українців. Протягом туру мандрівники щодня опиняються в новому місті, відвідують цікаві місця, про які мало хто знає. Подорожують автентичними селами і культурними центрами і обов’язково щодня діляться враженнями на YouTube-каналі проекту та описують свої пригоди у текстових блогах на сайті та сторінках проекту в соціальних мережах.

В Умані блогери побували на екскурсії у підземеллі Василіанського монастиря, відвідали неймовірний майстер клас з гончарства в «Майстерні діда Панаса й Тараса» та виставку робіт викладачів і студентів УДПУ імені Павла Тичини: "Живопис, графіка, декоративне мистецтво", реконструйований сквер імені Тараса Шевченка та Софіївку.

Коментарі

Вгору