Біля Умані впіймали одесита, який незаконно перевозив 20 тонн спирту

19 травня 2014, 16:01

Вантаж з різким запахом спирту зупинили днями біля Умані співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у Черкаській області спільно з працівниками ДАІ УМВС України в Черкаській області.

Згідно наданої водієм, 52-річним одеситом товарно-транспортної накладної, він віз до Одеси відходи виробництва безалкогольного пива кількістю 19,95 тон загальною вартістю 23 грн. 94 коп. Водночас напівпричеп-цистерна був заповнений безбарвною рідиною з характерним різким запахом спирту. Фактично об’єм спирту етилового у рідині, яка прямувала на південь країни, становить 76 %. Будь-які інші документи на «цікавий» вантаж були відсутні.

Про це повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.

Він розповів, що вантаж затриманий і знаходиться на штрафному майданчику Уманського взводу ДПС ДАІ УМВС України в Черкаській області.

Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України відомості про вчинення кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів).

Проводиться комплекс слідчо-оперативних заходів, направлений на розслідування даного кримінального правопорушення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору