Біля пам’ятника Симоненку в Черкасах з’явилась чорна будівля

21 грудня 2016, 19:14

5dd8f4e3d5c607acbbad518f0f5c2d30_xl

У Черкасах люди протестували проти чорного об’єкта поза Палацом одружень, що по вулиці Небесної сотні, 5. І тому, що хазяї приміщення пофарбували його в колір «графіт». І з остраху, що в цьому приміщенні, де був фітнес-клуб «FitCurves», відкриють чи то кафе, чи то кальянну. Бо все ж робиться без відома громади, нарікають жильці, пише Черкаський край.

І це ж сквер Василя Симоненка. Це площа радості, сюди діти приходять з учителями, наречені квіти кладуть. Симоненко писав «і білява хата» про материнську хату, а тут — зробили ніч і траур, — обурюється член міської ради ветеранів Олександра Степанчук.

— Коли фарбували, ми хотіли поспілкуватися з власником. Малярі покинули роботу й ми всі стояли, чекали понад годину, але його так і не було. Поліція, яку ми викликали, теж розвела руками. І в нас у домі є люди, які кажуть: «а чим погане чорне? В цьому щось є». Але ж це приміщення має бути в ансамблі симоненківського скверу! — переконана Ольга Павленко. — В реконструкцію скверу скільки вкладено, Палац одружень реставровано. Коли здавали комплекс, он ту перукарню змусили перефарбувати фасад. Ми віднесли листа до міськвиконкому. Нам сказали: чекайте відповіді.

— Ми телефонували в міське управління архітектури, з інспекції приходили — нічого так і не прояснилося, — бідкається Галина Вдовиченко. — Хто б міг таке уявити, що витязь поезії буде під баром?

Та не менш ніж жителі, здивовані в Черкаському міськвиконкомі. Так, начальник управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Олександр Давиденко повідомив на своїй сторінці у «Фейсбуці»:

«Стосовно цього об’єкта вже ціла детективна історія. Мешканці сусідніх будинків і мітинги проводять, і листи пишуть, і телефонують. Їм не подобається колір, вони не хочуть кафе під своїми вікнами. А підприємець має дозвільні документи від влади. Вже навіть цілодобовий режим роботи погоджений».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору