Біля драмтеатру демонтують квітковий павільйон

23 грудня 2016, 17:14
Фото: Про все

Фото: Про все

Біля Черкаського драмтеатру почали демонтаж квіткового павільйону, який заважає ремонтній техніці здійснювати монтажно-будівельні роботи на даху театру.

- Цей павільйон розташований вкрай незручно. І я не впевнений, що він тут стоїть законно. Він закриває і пожежний гідрант, і пожежний вихід з театру. А зараз він не дозволяє ремонтній техніці під’їхати впритул до місця будівельних робіт. Також йде заміна вікон і будівельники побоюються, що уламки можуть впасти на людей. Зараз демонтують лише третину квіткового павільйону, а більша частина залишається на місці. До самих квіткарів претензій немає. Претензії - до власника павільйону, - розповідає актор театру Олександр Гуменний.

Фото: Про все

Фото: Про все

Начальник департаменту культури і зв’язків з громадськістю ОДА Олег Островський каже, що до цього часу вони не знають, хто власник. Кілька разів зверталися до міської ради, але відповіді так і не отримали.

Також проблемою він називає те, що сам театр є одночасно об’єктом культури і об’єктом під оперативним керівництвом управління будівництва. Тому досить важко узгодити спірні моменти.

- Відповідні комунальні служби повинні давно вже зробити висновки щодо того, чи законно тут стоїть цей павільйон. Зараз ми будемо знову готувати офіційного листа до міської влади. І плануємо отримати відповідь, хто власник, і коли конкретно павільйон буде демонтовано, - зазначив чиновник. – Будівельні роботи вкрай небезпечні, і не тільки павільйон потрібно прибрати, а й взагалі огородити територію від доступу людей, щоб не трапилося нещасного випадку.

Фото: Про все

Фото: Про все

Самі ж підприємці зазначають, що абсолютно не проти того, щоб павільйон демонтували. Жодних протестів вони не виказували і розуміють, що це необхідно.

- Зараз нам підшукують інше місце. Як тільки власник повідомить, де воно буде, ми одразу зберемось і переїдемо туди. Лягати на рейки або якось перешкоджати демонтажу ми не збираємось, - розповідає підприємець-квіткарка Наталія Шава.

Поділитись

Коментарі

Игорь сказав:

Весь город знает кто владелец павельйона , а в мэрии незнают? Это павельйон Пети Чернявского

Вгору