Білозірські котельні переходять на альтернативні види палива

30 квітня 2015, 07:22
Фото news.if.ua

Фото news.if.ua

Ще в минулому році виконавчий комітет сільської ради вивчив можливості ефективного та маловитратного опалення бюджетних установ альтернативними видами палива, інформують у Черкаській РДА.

– Перший такий проект було реалізовано у дитячому садку «Червона шапочка». Котельню дошкільної установи переобладнали. З початку року приміщення опалюється котлом, що працює на твердому паливі, – розповідає сільський голова Володимир Міцук. – У цьому році плануємо встановити ще один котел, щоби повністю відмовитися від газу.

Надалі, за результатами цього проекту, розглядатиметься питання про перехід й інших автономних котелень на більш дешеві та доступні види палива. Вже виготовлені проекти та придбані сучасні котли у будинок культури та сільську раду.

– У медичній установі плануємо облаштувати два котли, що працюватимуть на альтернативному виді палива – одним обігріватимемо поліклінічне відділення, другим – стаціонарне, – наголошує сільський голова. – Сільська рада на своєму рівні зробить все, щоб для жителів Білозір’я подорожчання енергоресурсів, а також нестача газу не стали надзвичайною проблемою.

Поділитись

Коментарі

Вгору