Білоусову та депутатам погрожують не випустити із зали

27 лютого 2014, 13:15

Лише 30 депутатів прийшли сьогодні на позачергове засідання сесії міської ради. Для кворуму не вистачає одного представника народу. 

Після реєстрації в.о. секретаря міськради Віктор Білоусов зазначив, що оскільки кворуму немає, він не має права розпочати засідання сесії.

- Я розумію розчарування тих депутатів, які сьогодні є в залі. Усі, хто не прийшов, - це неправильно. Громада хоче перезавантаження влади, - повідомив Білоусов.

Він дав доручення обзвонити усіх депутатів і на четвер призначити чергове засідання.

Представники громади обурилися такою заявою в.о. мера та попередили його та депутатів міськради, що допоки сесія не почнеться, із зали не випустять жодного депутата.

- Беріть телефони і починайте дзвонити своїм колегам, ви ж усі один одного добре знаєте. Нехай терміново приїздять і долучаються до проведення сесії. В іншому випадку ні Білоусова, ні депутатів ми із зали не випустимо, - заявив представник Самооборони.

Після такого тиску депутат міськради Олександр Радуцький зазначив, що якщо таким насильницьким методом громада буде заблоковувати депутатів у залі, то сьогодні він востаннє прийшов на засідання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору