Білоусов привітав комунальників Черкас з їхнім професійним святом

14 березня 2014, 10:47

Традиційно щороку кожної третьої неділі березня в нашій державі відзначається День комунальника. Напередодні професійного свята, у п’ятницю, 14 березня, секретар міської ради Віктор Білоусов привітав працівників житлово-комунальної галузі міста, вручивши грамоти виконавчого комітету Черкаської міської ради та подяки міського голови.

Про це повідомляє прес-служба виконкому черкаської міської ради.

Вітаючи представників житлово-комунальної сфери Черкас з їх професійним святом, Віктор Білоусов наголосив, що кожен з них виконує вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст та надання найнеобхідніших послуг.

За його словами, саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного жителя нашого міста було комфортним, зручним та безпечним. Оскільки сфера послуг – одна з найважливіших соціально-значущих складових господарського комплексу міста.

– Завдяки вашій праці у сім’ї черкасців потрапляють тепло і вода, газ та світло, доглянуті вулиці, парки і сквери. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми. Досить символічно, що ваше свято призначене саме на цю пору весни і розквіту. Будемо вірити, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто справді гарним і затишним. Дякуючи всім за щоденну напружену працю, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя та родинного затишку, – наголосив Віктор Федорович.

Вгору