Білоусов підтримує підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом

21 березня 2014, 17:26

 

В.о. секретаря міської ради Віктор Білоусов солідарний із керівниками країни з приводу сьогоднішнього підписання політичної частини угоди про асоціацію з ЄС. Він сподівається, що за політичною частиною угоди піде підписання економічної. 

Про це він повідомив у коментарі "Про все".

- Я ставлюся до цієї історичної події позитивно, як і завжди. Сьогодні дійсно є привід зібратися і продемонструвати свою солідарність із керівниками держави, які сьогодні підписали політичну частину угоди про асоціацію з ЄС. Ми сподіваємося, що за політичними угодами послідує економічна, і прагнення багатьох тисяч людей, багатьох поколінь, нарешті реалізується, - зазначив Білоусов.

Він також наголосив, що перед підписанням економічної частини угоди з ЄС представникам Кабінету міністрів України, вченим та фахівцям необхідно детально вивчити та проаналізувати її зміст, щоб цей вчинок не зашкодив економіці держави.

- Потрібно знайомитися зі змістом економічної угоди, оскільки застереження завжди були. Необхідно тверезим розумом, без ейфорії, Кабміну, вченим, фахівцям аналізувати її зміст. Ми не повинні підписувати документ, який зашкодить нашій економіці, - підкреслив в.о. секретаря міськради.

За його словами, коли мова вже йтиме про вступ України до Європейського Союзу, тоді в країні має відбутися референдум з цього питання.

Нагадаємо, церемонія підписання відбулася в Брюсселі (Бельгія) на позачерговому саміті “Україна-ЄС” у рамках саміту глав держав і урядів країн-членів ЄС.

Вгору