Більда отримав найвищу підтримку на округу за всю історію мажоритарних виборів у Черкасах

27 травня 2014, 11:03

 

Андрій Більда вдруге став депутатом Черкаської міської ради. Переміг своїх конкурентів зі значною перевагою, набравши 1823 голоси. Найближчий суперник отримав на 822 голоси менше. Результат Андрія Більди – довіра 35,3% виборців округу № 23. Це – найвищий результат за історію мажоритарних виборів у Черкасах, який демонструє дуже високий рівень довіри жителів мікрорайону до депутата.

- Щиро вдячний кожному виборцю, який віддав свій голос за мою кандидатуру, - зазначає депутат міської ради Андрій Більда. – Приємно, що маю високий рівень підтримки у мікрорайоні. Це спонукає мене ще більше сил докладати до розвитку мікрорайону та міста в цілому. 1823 голоси виборців доводять, що я рухаюся у правильному напрямку. Адже на минулих виборах, коли вперше йшов у депутати, мене підтримали 748 прихильників. Тепер же я йшов, не заручаючись задекларованою підтримкою будь-яких політичних партій. Я випустив звіт про свою діяльність за останні 3 роки – це, певно, і стало передумовою такої високої підтримки жителів. Я готовий ділитися досвідом і з іншими депутатами.

Мета Андрія Більди у міській раді готовий об’єднати довкола себе тих депутатів, які мають прогресивні погляди, хочуть кардинально змінювати наше місто, перетворюючи його на європейське. Він готовий працювати у тій депутатській групі, яка проводитиме необхідну Черкасам і всій Україні реформу місцевого самоврядування та впроваджуватиме інші новації у всіх галузях життєдіяльності міста.

 За інформацією прес-служби депутат міськради Андрія Більди

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору