Бійців батальйону “Черкаси” обіцяють відпустити додому вже найближчим часом

12 січня 2015, 11:25

1

Поширену в соцмережі інформацію про те, що військовим, які раніше служили у складі батальйону «Черкаси», а нині в складі 14-ого мотопіхотного батальйону, відмовили в ротації, неправдива.

Про це зазначив заступник обласного військового комісаріату Олег Захаренко, інформує Вечірка.

- Це інформація, яка розноситься людьми, некомпетентними в цих питаннях, допускають коментарі як нефахівці, непрофесіонали, які не відповідають за цю інформацію і не володіють нею достовірно, – додав Олег Захаренко. – На сьогодні 14-й мотопіхотний батальйон запланований у ротацію і ротація відбудеться. Найближчим часом. Конкретну дату поки що не можу назвати. Це питання вирішується. Командир батальйону, полковник Радченко переймається за всіх наших хлопців. Я сам більше трьох тижнів пробув у нашому батальйоні у Волновасі, спілкувався з полковником Радченком і можу сказати, що цей командир на своєму місці.

Олег Захаренко не виключає, що ротація може відбутися й у січні.

Наші хлопці-черкащани вже п’ятий місяць виконують із честю і гідністю бойове завдання на передніх рубежах. Ще й природа випробовувала їх на міцність у 25-градусний мороз.

Олег Захаренко пояснив, що наш батальйон підпорядковується начальнику генерального штабу і там вирішується, з якого боку є загроза прориву оборони або інших дій.

- Начальнику генерального штабу видніше, який батальйон або який підрозділ можна відправляти в ротацію, а який повинен бути на сьогоднішній день на місці, - зазначив Олег Захаренко. – А до нашого батальйону відношення і 72 бригади, яка розташована поруч, таке, що наші хлопці надійні, на них можна покластися й з ними можна піти в розвідку. Вони добре зарекомендували себе під час виконання обов’язку в зоні АТО і їх на сьогодні немає ким замінити. На тій ділянці, де стоїть наш батальйон, треба поставити людей, які не прогнуть у важку хвилину. Такими є наші хлопці. За них тримаються, їм довіряють оборону.

Нагадаємо, на початку грудня голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко заявив, що бійці батальйону «Черкаси», базовий табір яких дислокується у Волновасі, є в плані ротації на грудень. Грудень минув, вже січень. Людський ресурс вичерпний. Як і нерви.

Олег Захаренко прокоментував і поширену у соцмережі заяву про перекриття дамби і бойкот самих бійців у разі відсутності ротації:

- Це неконструктивно, можна дамбу перекрити, можна влаштувати сидячу забастовку, але рішення про ротацію приймає начальник генерального штабу, – пояснив Олег Захаренко. – На рішення начальника генштабу ми не впливаємо.

Коментарі

Вгору