Бійці на передовій йдуть до перемоги. Наказів відступати ніхто слухати не буде, – боєць Правого сектору

21 листопада 2014, 16:27

20141109_140732

Боєць Правого сектору, уманчанин Пастор чотири місяці провів під кулями та градами в селі Піски, неподалік Донецького аеропорту. За цей час він побачив всі жахіття війни та не один раз був за крок до смерті. Проте знову, й знову йшов на передову захищати свою землю. Каже, що пішов на війну, аби його нащадки мали щасливе майбутнє, інформує Вечірня Умань.

Про війну, владу та допомогу уманських волонтерів він розповів нашим читачам.

Наказів здавати Україну ніхто не слухає

Пастор пішов добровольцем у зону АТО. Був спочатку в «Айдарі». Але зневірившись в його керівництві перейшов у Правий сектор. Останні чотири місяці провів у селищі Піски, неподалік Донецького аеропорту. За цей час він впевнився, що  «перемир’я» не існує. А Президент просто відправляє хлопців на вірну смерть.

- В нашій країні без радикальних дій нічого неможливо зробити. Всі розуміють, що наш Президент, для мене він «так званий», нас просто здає. Тому, що наказ не йти вперед означає, що хлопці, які там є, загинуть, – говорить Пастор. – Але добре, що його наказів ніхто не слухає. Якраз під час так званого перемир’я, я особисто чув як комбат по рації послав керівництво АТО та почав вести бій. Сепари мали перевагу у силі. Але ми мали хитрість. Під час бою наш командир викликав вогонь на себе. Намагаючись його вбити, сепаратисти розкрили свої позиції. В цей час наші артилеристи поставили крапку в їх наступі… Чим врятували життя багатьох бійців.

20141109_140706

Через відверту бездіяльність командування, військові збройних сил України вже готові йти на Київ. Але їх стримують бійці добровольчих батальйонів.

- Хлопці, які з нами стоять  із ЗСУ, вже нас тягнуть на Київ. Але ми їх притримуємо. Розуміємо, що якщо ми прийдемо на Київ, то москаль буде під Києвом, - продовжує Пастор. – От цим керівництво країни і користується. Вони знають, що ми не підемо, бо  любимо свою неньку Україну. Але так продовжуватися вічно не може. Тож владі варто задуматися…

 Час балаканини закінчено, прийшов час дій

Ні для кого не є секретом, що бійці АТО від влади мало яку допомогу отримують. Але вони на державу не ображаються. Кажуть, що для них головне, щоб Україна нарешті стала правовою.

- Мені від держави нічого не потрібно: ні визнання, ні коштів. Я просто хочу щоб моя держава була правовою. Щоб моя дитина не переймалася тим, що коли вона буде повертатися додому, то її може якийсь п’яний мажор побити або зґвалтувати, – ділиться з нами Пастор. – Час слів закінчено, прийшов час дій. Сьогодні кожний може змінити життя нашої країни на краще. Варто лише робити щось для цього. Особисто я своє життя без активний дій для України не бачу. Саме тому, сьогодні вкотре йду на передову.

20141109_140633

Стояти на захисті України бійцям АТО активно допомагають волонтери. Лише за останній місяць уманчани передали бійцям Правого сектору, що в селі Піски, два «Ніссани». Останнього Пастор разом зі своїм побратимом зі Львова особисто забрали та доставили на місце дислокації.

- Ця автівка буде використовуватися в Пісках. На ній будемо вивозити всіх «трьохсотих» із Донецького аеропорту до лікарні, - продовжує Пастор. – Першу нашу «швидку» подарував нам поляк. Ми її посвятили, і вона багато поранених хлопців вивезла з «бійні». Інша була не освячена, і дуже швидко потрапила під міну. Від неї нічого не залишилося. Тож автомобіль від уманчан ми обов’язково освятимо. Надіюся, що він нам буде так само вірно служити.

Бійці Правого сектору є віруючими людьми. У Пісках вони мають навіть свою власну церкву. Там вони разом із капеланом проводять богослужіння та кожного дня моляться за благополуччя України…

Поділитись

Коментарі

Вгору