Безвідповідальні депутати зірвали земельну сесію

17 квітня 2014, 11:36

Сесія міської ради, яка мала розпочатися сьогодні о 10.00, так і не відбулася. Після 40 хвилин перерви, яку оголосив в.о. секретаря міськради, щоб зібрати кворум, кількість депутатів збільшилася аж на 1 особу. У результаті, присутності 29 депутатів було замало, щоб почати роботу, тому понад 270 земельних питань так і залишилися без розгляду.

Проведення сесій Черкаської міської ради з потугами, коли депутатів або ледве вистачає для кворуму, або вони взагалі відсутні вже стало традицією. Чи то вибори так впливають на депутатів, чи прихід весни зовсім їх розслабив?! А на думку ж в.о. секретаря міської ради Віктора Білоусова причиною такого ігнору є безвідповідальність депутатів та старт передвиборчої кампанії.

- Це безвідповідальність депутатів, керівників фракцій, груп, які входять до складу комісії. Вже розпочалася виборча кампанія, що мене дуже непокоїть. Сьогодні ми мали розглянути понад 270 земельних питань. Якщо у депутатів є застереження до окремих земельних питань, ми готові їх розглянути. Але депутати ігнорують сесії, і ці важливі питання залишаються поза їхньою увагою. Я очікую, щоб швидше минули вибори мера міста та депутатів міськради, - заявив Віктор Білоусов.

Він також зазначив, що зараз візьме список відсутніх на сесії депутатів, щоб з'ясувати, хто саме бойкотує засідання.

Поділитись

Коментарі

Вгору