Безробітні Черкас працюватимуть на благо міста

03 лютого 2014, 09:18

Сьогодні Черкаська міська рада затвердила перелік роботодавців та видів громадських робіт, які будуть проводитись у 2014 році для безробітних, зареєстрованих в Центрі занятості, інформує «Нова Доба».

Торік завдяки громадським роботам було працевлаштовано1300 осіб. Безробітні були залучені до робіт в комунальних підприємствах «Центральний стадіон», «Дирекція парків» та «Комбінат комунальних підприємств», а також в Черкаській обласній організації товариства сліпих (УТОС) та в ГО «Спілка батьків дітей інвалідів-оновлена».

– Завдяки участі безробітних вдалося не лише виконати значний обсяг робіт із благоустрою парків і скверів міста, а й економніше використати бюджетні кошти. Тому і нинішнього року КП «Дирекція парків» – у переліку підприємств – роботодавців, – зазначив директор КП «Дирекція парків», депутат міської ради Олександр Радуцький.

Організацію та фінансування громадських робіт у 2014 році покладено на департамент економіки та розвитку ЧМР, а Черкаському міському центру зайнятості доручено сприяти їх організації та проведенню. До переліку роботодавців включено 12 юридичних осіб. Більшість із них – комунальні підприємства міста: «Дирекція парків», «Центральний стадіон», «Комбінат комунальних підприємств», «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів», «Соснівське СУБ», «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності». Поміж найпоширенішого виду робіт – благоустрій та утримання в належному стані територій.

Придніпровська та Соснівська районні організації Товариства Червоного Хреста, яких також затверджено до переліку роботодавців, планують залучати громадян до догляду за особами похилого віку та інвалідами, а також за хворими в закладах охорони здоров’я. Ще одна громадська структура: Черкаська обласна організація товариства сліпих (УТОС) залучатиме безробітних черкасців до супроводу та соціального обслуговування осіб з вадами зору, які перебувають на обліку в організації Українського товариства сліпих. Догляд за дітьми-інвалідами хоче організувати ГО «Спілка батьків дітей інвалідів – оновлена».

КП «Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів» залучатиме безробітних до проведення робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг, упорядкування придорожніх смуг, прибордюрної частини вулиць.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору