Безлад і хаос, від якого страждає кожна українська родина, треба негайно припиняти! – Олег Ляшко

17 січня 2019, 15:23

Безлад і хаос, від якого страждає кожна українська родина, треба негайно припиняти! - Олег Ляшко

У середу, 16 січня, лідер Радикальної партії Олег Ляшко під час робочого візиту на Черкащину відвідав Балаклеївську ОТГ. На нещодавніх виборах головою громади став Ростислав Ситнік. Одразу ж після завершення виборчого марафону він вступив до лав РПЛ, цілком поділяючи погляди лідера партії в питаннях розвитку українського села, аграрної галузі та загалом економіки . Олег Ляшко, вітаючи нового партійця телефоном, пообіцяв йому незабаром приїхати до Балаклеї та зустрітись з мешканцями ОТГ. Прикметно й те, що задовго до візиту, депутати сільської ради Балаклеївської громади утворили фракцію РПЛ, до якої увійшли 15 депутатів з 22-ох. Та й самі жителі сіл громади цілком довірили їм своє майбутнє.

Олег Ляшко, перебуваючи в Балаклеї, спілкувався з головою ОТГ, ознайомився з його плануванням стратегічного розвитку громади, яка вже сьогодні розвивається "семимильними кроками". А про наявні проблеми селян, як завжди, дізнався під час зустрічі з селянами. Хоча лідер РПЛ і був обмежений часовими рамками, однак приділив кожному, хто мав до нього питання, час та дав вичерпну відповідь щодо свого бачення вирішення тих чи інших проблем.

Пересічних громадян в Балаклеї хвилює те ж саме, що і простих громадян по всій Україні — найболючіші питання стосуються розміру пенсій та заробітних плат, тарифів, cоціального захисту, забезпечення доступними ліками першої необхідності та надійною медичною допомогою. Занепокоєння балаклеївців також викликає фактичне знищення системи надання поштових послуг "Укрпошти" та єдиної в окрузі лікарні. Мешканці сусіднього села Ротмистрівка вже змушені їздити до лікарні в Смілу, долаючи десятки кілометрів.

Безлад і хаос, від якого страждає кожна українська родина, треба негайно припиняти! - Олег Ляшко

На це цілком об'єктивне народне обурення Олег Ляшко зазначив, що такий ганебний стан справ є результатом недолугої політики очільниці МОЗ Уляни Супрун. Він повідомив громаді про те, що фракція РПЛ вже незабаром ініціюватиме відставку керівника головного медичного відомства.

- Влада закриває лікарні, бо їй байдуже здоров'я людей. А нам – ні! Тому ми вимагаємо відставки Супрун, і 15 лютого відбудеться суд з цього приводу за нашим позовом. Лікарні в Україні треба не закривати, а відкривати. А сьогодні через високі ціни на ліки і недоступність медицини українці хворіють і помирають. Ми посідаємо перші місця за смертністю у світі. Моє завдання – змінити цю ганебну політику і я це зроблю, — переконливо заявив політик.

Олег Ляшко також наголосив, що здоров'я і життя людей повинні бути найпершим пріоритетом для влади. Тому РПЛ ініціює перегляд держбюджету, щоб збільшити видатки саме на медицину та повернення мотивації для роботи "вдома" українським лікарям.

Спілкуючись з громадою, Олег Ляшко прокоментував й питання зростання тарифів.

- Немає в народу грошей платити за дорогий газ, — наголосив Олег Ляшко. — Люди вже не знають, як економити далі. Тому має бути відновлення справедливості. А це: зниження ціни на газ та встановлення справедливих тарифів. Це збільшення власного видобутку газу та відповідно збільшення заробітних плат та пенсій. Щоб не більше 15% від свого доходу люди витрачали на комунальні послуги. Коли нам розповідають, що ми маємо платити за так званими євротарифам, я відповідаю - дайте українцям імпортні зарплати та пенсії, а потім вимагайте непідйомні ціни на газ. Це наша вимога до влади. Ми, зокрема, вимагаємо розглянути, поданий РПЛ, законопроект про скасування рішення Уряду про підвищення цін на газ. Та нарешті потрібно навести лад у ціноутворенні, розібравшись з Нафтогазом. Та зі всіма тими, хто отримує космічні заробітні плати за рахунок кожної людини. Бардак і хаос, від якого страждає кожна українська родина, треба негайно припиняти!

Безлад і хаос, від якого страждає кожна українська родина, треба негайно припиняти! - Олег Ляшко

Люди зверталися до Олега Ляшка і за духовними требами — є запит на побудову нового храму саме в Балаклеї. Звісно, це справа часу, однак люди щиро вірять — Олег Ляшко із цим також їм допоможе.

Також у цей день відбулась зустріч лідера РПЛ з колективом місцевого дитячого садка "Берізка" та його маленькими вихованцями. Політик наголосив, що, на жаль, і ті, що сіють "добре та вічне" мусять шукати більш оплачувану роботу. А тому країні вже давно бракує не лише лікарів, але й педагогів.

Одним із кроків, який зможе запобігти цій гуманітарній катастрофі, на думку Олега Ляшка, має стати фінансування і дошкільної, і професійно-технічної освіти за рахунок державного бюджету, а не з місцевих бюджетів, як це заведено нині. Бо місцеві - не завжди здатні витримати такий фінансовий тягар.

Безлад і хаос, від якого страждає кожна українська родина, треба негайно припиняти! - Олег Ляшко

Дітей Олег Ляшко запитував про те, ким вони мріють бути. Підсумувавши цю бесіду, пообіцяв, що ким би вони не стали в житті, всіляко підтримуватиме, забезпечивши майбутнє гідними заробітними платами за рахунок міцної сильної української економіки.

Перебуваючи в Балаклеї, політик також пообіцяв всіляко дбати про розвиток цієї громади: спочатку "вибити" субвенцію на ремонту даху дитячого садка, потім - допомогти з облаштуванням парку в центрі села, а місцевий ФАП забезпечити переносним кардіографом.

Коментарі

Вгору