Безхатьки з “Луначарки” прибрали “орендовану” під мостом територію

17 липня 2014, 11:31

Група волонтерів-безхатьків прибрала раніше "орендовані" території під мостом, що в районі вул. Одеської та Лісової Просіки. Було зібрано і вивезено понад 30 мішків різноманітного непотребу. Серед мотлоху були матраци, одяг, бите скло, використані шприци.

Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook депутат міської ради від Партії вільних демократів Руслан Зоря, інформує vikka.ua.

Зробити це вдалося після того, як Комітет самоорганізації населення натиснув на дільничного інспектора.

- Робота виявилась продуктивною і тепер нам не соромно перед водіями з інших міст, які постійно користуються цією транзитною дорогою. Віднині підмостові "місцеві жителі" зрозуміли, що засмічувати мікрорайон – погана ідея. І пообіцяли підтримувати порядок, – зазначив Руслан Зоря.

За словами депутата, проблема з безпритульними існує в Черкасах не перший рік. Він переконаний, що місцевій владі слід подбати про створення притулку для безхатьків, котрі б могли не просто проїдати бюджетні кошти, а приносити користь місту. Ще одним викликом є завдання переконати таких людей працювати, адже закон каже ставитись до них тільки гуманно.

Поділитись

Коментарі

Вгору