Без захисних екранів, вимірювання температури та провітрювання: як на черкаських дільницях дотримуються карантинних заходів

25 жовтня 2020, 13:22

Здебільшого дільничні виборчі комісії обладнані необхідним мінімумом засобів захисту. Члени комісій, спостерігачі переважно одягнені у маски. Але захисні екрани на столах, де працюють члени ДВК відсутні.

Про це інформують на сторінці “Черкаси Комітет виборців України”.

Вимірювання температури біля входу на дільницю проводяться, але далеко не у всіх ДВК. Провітрювання приміщень та вологе прибирання станом на 10-00 не здійснювалось.

Крім того, на дільницях є окремі кабіни для голосування осіб із підвищеною температурою, але в такій кабінці голосують всі виборці. Члени комісій, які забезпечують голосування осіб за місцем їх перебування мають маски, рукавички, але не мають захисних щитків.

Зазначимо, що для утилізації засобів захисту використовуються звичайні кошики. На частині дільниць нанесена розмітка, але не у всіх ДВК.

Нагадаємо, що станом на 11.30 год. 25 жовтня 2020 року до ГУНП в Черкаській області надійшло 477 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору