“Без обмежень” презентували в Черкасах свій новий альбом

23 квітня 2018, 13:02

Цієї неділі у концертному залі Черкаської обласної філармонії було гучно й гаряче. Так відбувся концерт українського гурту «Без обмежень», на якому музиканти презентували свій новий альбом «Буду з тобою». До платівки входять 7 авторських пісень, а також бонус-трек — пісня «Кохана», яку презентуватимуть у вересні на вечорі пам’яті Миколи Мозгового.

Над альбомом працював незмінний протягом двох років саунд-продюсер  гурту Артур Данілян, а також відомий і талановитий музичний продюсер  Віталій Тілєзін.

— На наш погляд, платівка збалансована: в ній є треки, які притаманні гуртові «Без обмежень», ліричні, треки, які наштовхують на роздуми, але є й також пісні, які більш життєствердні і які, можливо, трішки потужніші, ніж ті, які ми зазвичай продукуємо, – розповідає соліст гурту Сергій Танчинець.

Альбом “Буду з тобою” створювався, за словами соліста гурту, хаотично. До нього увійшли пісні і 2017 року і 2012-2013. Також до альбому ввійшла пісня 2006 року, яка отримала нову назву, нове аранжування та приспів.

—  Пісні з альбому всі особливі, і я їх всіх люблю. Проте в мене особисто є таке відчуття, я найбільше люблю ту пісню, над якою працював останньою. Це була пісня «До небес». Вона не мала входити в альбом. Вона була написана за два чи три тижні до релізу платівки, — розповів Сергій Танчинець.

Своїм слухачам і поціновувачам гурт представив нові пісні й ті, які вже давно всі полюбили. Не обійшлося без жартів, а також ліричних відступів. При виступі «На біс!» музиканти зібрали всіх присутніх у залі діток і, разом із ними, запалили сцену під відому «Без неї ніяк».

 

Поділитись

Коментарі

Вгору