Без “лінійки”, але з подарунками: черкаські школярі відсвяткували День знань у Палаці молоді (фото)

04 вересня 2018, 15:42

Перше вересня для першачків кількох черкаських шкіл цьогоріч розпочалося по-особливому - не на лінійках в учбових закладах, а в Палаці молоді. Таке свято для школярів організував відомий меценат та підприємець Араік Мкртчян, який вже не перший рік  допомагає школам Південно-Західного району Черкас.

- Сьогодні в школі розпочинається новий рік. Адже учбовий заклад живе не за календарним роком, а за навчальним. У цей день наш друг Араік Мкртчян організував для учнів та батьків наших навчальних закладів свято 1 вересня. Ми вдячні за ту підтримку, яку він постійно надає школі: допомогає з ремонтами, організовує екскурсії для дітей тощо. Найголовніше, усе це він робить від щирого серця, - наголосила директор Черкаської спеціалізованої школи №28 Тетяна Скорик.

Протягом ранку школярів шести черкаських шкіл (№8, №26, №27, №28, №30 та №32) вітали зі святом творчі колективи, цікавими тематичними конкурсами розважали аніматори. А на завершення урочистостей всі батьківські комітети перших класів отримали подарунки для маленьких школярів.

- Я хочу привітати усіх присутніх із цим святом. Вважаю, що цей день діти та батьки повинні провести разом, щоб мати спільні теплі спогади на все життя. А щоб частково зняти навантаження з батьків, я вирішив подарувати ігрові набори для учнів початкових класів. Адже з цього року реформа початкової освіти передбачає навчання в новому форматі, частково ігровому, - зазначив Араік Мкртчян.

Також він відзначив нову ініціативу міської влади, завдяки якій такі свята відбуваються в оновленому форматі - без участі політиків та чиновників.

Загалом участь у святкуванні взяло близько 1000 першачків та їхніх батьків.

Вгору