Батьки звертаються до Уманської міськради з проханням встановити «лежачих поліцейських» біля школи

15 грудня 2017, 15:43

На початку грудня розпочався збір підписів на встановлення "лежачих поліцейських" у районі школи №3 м. Умань, інформує Уманський міський портал.

Так, Олександр Говорецький від імені батьків учнів розмістив петицію, у якій викладено прохання встановити «лежачі поліцейські» біля школи №3 з метою уникнення травматизму та забезпечення безпеки життя дітей:
"Наші діти в небезпеці! По вулиці Саксаганського проклали новий асфальт, машини «літають» на шаленій швидкості. По цій дорозі в школу і зі школи №3 ходять сотні дітей (з району Осташівки, БКП, Зарембової Греблі). На дорозі немає тротуару, діти ідуть по обидва узбіччя дороги. Зійти з дороги їм немає куди. Знак обмеження швидкості розміщений дуже далеко: ні біля церкви, на біля станції СТО знаки відсутні. Частина власників будинків по вул. Саксаганського (біля церкви) виклали бордюри на пішохідній зоні за межами своєї ділянки, саме там, де повинні йти пішоходи. Діти вимушені йти по вузькій дорозі. Чого чекати? Трагедії? Декілька днів тому одна машина ледь не збила малолітню дитину!
Просимо:

– терміново встановити засоби примусового зниження швидкості «лежачих поліцейських»,  визначеними ДСТУ- 4123 : 2006 з відповідними попереджувальними знаками по вулиці Саксаганського на відрізку від Свято-Троїцької церкви до школи №3;

– встановити попереджувальні знаки «Увага, діти!» при в’їзді на вул. Саксаганського з вул. Гонти й вул. Герцена та знак обмеження швидкості 20 км/год.
На реконструкцію центральної площі міста гроші знайшли. Просимо також знайти порівняно незначні ресурси і забезпечити безпеку життя і здоров’я наших дітей. Дякуємо заздалегідь за вирішення проблеми.

Батьки учнів школи №3", - йдеться у петиції.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору