Батьки дошкільнят вважають протикарантинні заходи для шкіл надто суворими, – опитування

13 вересня 2020, 12:31

За результатами дослідження соціологічної групи "Рейтинг", лише 11% опитаних українців вважають карантинні заходи у школах надто м'якими. Опитування стосувалося навчання дітей в умовах карантину.

Відтак 50% опитаних українців вважають оптимальними протикарантинні правила для шкіл, які запровадила влада з вересня 2020-го року. Чверть вважають їх надто жорсткими (переважна більшість цих людей - батьки дітей дошкільного віку). Натомість 11% українців впевнені, що запроваджені заходи надто м’які.

З 2,5 тисяч опитаних людей 49% підтримують обов’язкове носіння масок для учнів на перервах у школі. Однак 45% – проти такої ініціативи. Найбільше останніх серед тих, хто має дітей дошкільного та шкільного віку.

Дистанційна освіта

За повністю дистанційне навчання для школярів і дошкільнят проголосували лише 5% опитаних українців. Найбільше серед них респондентів 18-29 років та мешканців міст.

Натомість 72% з 2,5 тисяч респондентів вважають, що навчання у школах цьогоріч потрібно проводитися за традиційною системою (з відвідуванням навчальних закладів). 19% підтримують змішану форму (традиційну та дистанційну).

Терміни проведення опитування - з 1-го по 5 вересня 2020 року.

Поділитись

Коментарі

Вгору