Батьки черкаських школярів бояться за безпеку своїх дітей

09 квітня 2015, 15:50

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Батьки дітей, які навчаються у загальноосвітній школі № 34, стурбовані безпекою дітей і просять облаштувати біля навчального закладу пішохідний перехід.

Про це під час сесії міськради повідомила депутат Оксана Мелікова.

- До мене постійно звертаються батьки та вчителі закладу, наразі у мене вже 420 підписів та ще колективні звернення від мешканців прилеглих будинків. Вони стурбовані безпекою дітей, які ходять до цього навчального закладу. Чимало школярів спускаються по аварійному спуску і йдуть до школи через вулицю Гагаріна. Рух на цій ділянці не врегульований нічим, крім старих вбитих лежачих поліцейських. Подекуди дітям доводиться по 10-15 хвилин стояти, очікуючи поки не буде автомобілів, щоб перейти дорогу. Більшість водіїв пригальмовують, але не зупиняються, оскільки немає такої вимоги. Водії в момент переїзду через пішохідний перехід дивляться під колеса, вишукуючи саме низьке місце на лежачому поліцейському. І, щоб не втрапити в ями, вони не звертають уваги на те, що дорогу переходять діти. Тому щоденно створюється небезпека життю дітей, - зачитала звернення депутат.

Оксана Мелікова звернулася з проханням дати доручення департаменту ЖКГ перевірити і встановити додаткові дорожні знаки, а саме знак "стоп" на неврегульованій ділянці до 10 травня цього року; від імені депутатів доручити департаменту ЖКГ звернутися до управління ДАІ з проханням встановити тимчасовий пост ДАІ біля переходу.  Та внести до програми соціально-еконоічного розвитку кошти у розмірі 100 тис грн для встановлення світлофора з регулятором, щоб дитина, якій потрібно перейти дорогу, натиснула кнопку на світлофорі і спокійно перейшла дорогу.

 

Коментарі

Вгору