Батьки б’ють на сполох: у черкаській школі вже понад шість років не можуть відремонтувати спортзал

25 квітня 2019, 17:41

Учні Черкаської загальноосвітньої школи № 5 вже шість років позбавлені можливості займатися у спортивній залі, приміщення якої ніяк не можуть відремонтувати. Підрядник-переможець тендеру на ремонт приміщення мав завершити ремонт до 26 грудня 2018 року.

Про це розповіли представники батьківського комітету, які сьогодні, 25 квітня, завітали на засідання сесії міської ради.

Представник батьківського комітету ЗОШ № 5 Олександр Ткаченко повідомив, що ремонтні роботи на суму близько трьох мільйонів гривень мав виконати підрядник - БТК «Лад». Підприємець своїх зобов'язань не виконав. Батьки учнів згаданої школи звернулись до міських депутатів із проханням передбачити в цьогорічному бюджеті кошти на ремонт спортивної зали і створити робочу комісію за участі громадськості для контролю.

- На сьогодні ремонт не зроблено, а законність витраченого авансу в сумі майже 500 тисяч гривень не доведено. На цей рік обіцяли бюджетні кошти, однак обіцянки залишилися обіцянками. Спортзал руйнується і далі, - повідомив пан Олександр.

Депутат міськради Павло Карась зазначив, що в цьому випадку з підприємцем, який не впорався з підрядом слід розривати договір.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до представників Черкаської місцевої прокуратури з вимогою надати правову оцінку діям підрядника.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору