Балкано-італійська фірма відремонтує кілометр дороги на Черкащині за 10,6 млн. грн.

12 травня 2017, 20:31

Аукціон на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 24+236 – км 25+440 відбувся 19 квітня, повідомляє "ІнфоМІСТ".

Із 6 підприємств, що подалися на аукціон, до торгів були допущені 5. "По традиції" тендерний комітет завернув документи ТОВ "ДП Алькор" через невідповідність кваліфікаційному критерію «наявність обладнання та матеріально-технічної бази».

У ході торгів найдешевшу пропозицію подало товариство "Трансстроймеханізація", яке за свою роботу запропонувало суму відразу на півтора мільйона меншу, ніж у найближчого конкурента.

5 травня Служба автомобільних доріг у Черкаській області уклала договір із фірмою на проведення ремонтних робіт. Таким чином "Трансстроймеханізація" відремонтує 1 кілометр дороги за 10,6 млн грн. Підрядник гарантує термін експлуатації асфальтобетонного покриття на 3 роки.

Згідно з графіком надання послуг, підприємство планує розпочати роботи на ділянці в червні і завершити уже в липні.

ТОВ Трансстроймеханізація прописане в Києві, засноване болгарською компанією “АО Гражданметропоставка” та чорногорським підприємством “АО Комунспецмонтаж ЛТД”. Кінцевим бенефіціаром "Трансстроймеханізації" є громадянин Італії, житель Риму Пізолато Цельсо. Директором компанії з капіталом в 15 млн грн є уродженець Черкас Володимир Василенко. За останні 5 років підприємство отримало підрядів на 146,78 млн грн.

Вгору