Багатостраждальна вулиця у Черкасах ніяк не дочекається ремонту

26 листопада 2015, 14:54

Безымянный-11-424x233

Пообіцяли, та й забули. У вересні владці божилися почати ремонт багатостраждальної вулиці Сурікова. Вже і тендери укладали, і комунальників готували. Зрештою, роботу чиновників виконала погода. Кількарічні вибоїни тимчасово приховали дощі. Коли ж візьмуться за одну з найпроблемніших ділянок Черкас і чи візьмуться взагалі  – інформує vikka.ua.

Забута владою, але не водіями. Це про вулицю Сурікова. Вантажівки, легковики та автобуси нею курсують немов трасою. Та на мінімальній швидкості, бо навіть найпрофесійніші маневри від ями все ж не рятують. Ними застелений увесь шлях, каже водій зі стажем Олександр.

Олександр, водій маршрутки: "Хоча б і не хотів виляти, а приходиться. Яма є яма, її треба минати. І пасажири не задоволені цим".

Колега Олександра - Василь - саме наздоганяє свій графік маршруту. Нині запізнюється на кілька хвилин, але порівнятися зможе лише на рівнішій дорозі. Бо тут, говорить, як не крути, великі вирви розламають машину.

Василь, водій маршрутки: "Ми до Постачальника не доїжджаємо. Бо автобус ламається, переламується, води по коліна, ями, жахливо. Практично машин 2-3 кожного дня ламається".

Михайло, водій: "Когда сюда возят покойников, они наверное переворачиваются. Я за последние полгода половину ходовой наверно поменял в этом автомобиле".

Не на чотирьох, а на своїх двох минають ями пішоходи. Вони проблеми водіїв поділяють. Кажуть: дорога, як решето, незручна і для них. За дощу – й поготів.

Ольга, жителька м. Черкаси: "Сколько я себя помню только обещают, обещают все сделать. Тут же пройти не возможно, что тротуаров нет, что проезжая дорога такая ужасная. Прыгаешь, как коза. А что делать. Сапоги нужно такие большие".

Полатати цю дорогу мали ще у вересні. Принаймні, за обіцянками владців. Чи не кожний другий тоді божився - ось-ось розпочнеться ремонт. У відомчому управлінні виправдовуються: роботам завадило перенесення конкурсних торгів.

Сергій Отрешко, начальник управління вуличної інфраструктури департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради: "Весь час виникали якісь космічні ідеї то дренажних газонів, то відведення води кудись там в басейни хімволокна. І це на два місяці затримало процес оголошення торгів".

Угоду з підрядником вже підписали, уточнюють у відомстві, навіть аванс заплатили. Туди виділили більше 11-ти мільйонів гривень. Цього має вистачити на реконструкцію зливової каналізації та нижнього дорожнього шару. Завершити роботи по Сурікова обіцяють у першій половині 2016-го року. Щоправда, за сприятливої погоди.

Поділитись

Коментарі

Вгору