Бачити рух маршруток і тролейбусів у Черкасах можна буде через інтернет

16 грудня 2019, 13:32

За рухом тролейбусів і автобусів на маршрутах громадського транспорту в Черкасах можна буде слідкувати у режимі реального часу. Це передбачає впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту.

Про це в коментарі «Про все» повідомив начальник управління транспорту Департаменту Житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Віталій Москаленко.

- Відповідно до рішення Черкаського міського виконавчого комітету в Черкасах буде проведено конкурс на впровадження єдиної міської системи диспетчеризації та супутникового моніторингу пасажирського транспорту загального користування. Система дозволить жителям та гостям міста у режимі реального часу слідкувати за рухом одиниць громадського транспорту на тому чи іншому маршруті, - сказав Москаленко.

Він же пояснив, що з моменту втілення системи на сайті Черкаської міської ради з’явиться спеціальне вікно, за допомогою якого громадяни зможуть слідкувати за рухом кожної одиниці громадського транспорту, яка у цей час працює на маршруті.

Також система передбачає розробку мобільного додатку, пошукова система якого дозволить черкащанам чи гостям міста оперативно визначити, як дістатись із одного місця Черкас до іншого, та у режимі онлайн бачити рух тролейбусів чи автобусів на обраному маршруті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору