Бачу в очах людей надію, – Черкащину відвідав лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко

31 травня 2018, 13:57

Насичено , з цікавими візитами і зустрічами відбувся візит лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка на Черкащину, а саме до міста Умань.  Лекція для студентів,  знайомство з виробництвом Уманського тепличного комбінату, спілкування з робітниками , з простими селянами, журналістами, зустріч з уманськими хасидами: такою була робоча поїздка лідера «Справедливості».

Як наголошує сам Валентин Наливайченко: «Дуже люблю спілкуватися з простими людьми в містах і селах, на виробництвах і в університетах. Бачу в очах людей надію. Це надихає і додає сил!»

Візит до Умані лідер громадського-політичного руху «Справедливість»  розпочав із лекції в Уманському національному університеті  садівництва.

Валентин Наливайченко провів для студентів лекцію «Війни Путіна: війна проти України». У своєму виступі Валентин Наливайченко   розповів  студентам про терористичний акт Російської Федерації, який стався 17 липня2014-го  в українську небі, і збитий росіянами  малайзійський боїнг, де загинули громадяни 12 країн.  А також про беззаперечні докази, надані ним тоді і вказували на Росію, як на країну-агресора: «За 24 години  через добу, всьому світові ми повідомили  ті докази, які і є  беззаперечними, які  знову підтверджені через 4 роки Міжнародною слідчою групою», - зазначив Валентин Наливайченко.

Як виявилося, ця тема  має жвавий відгук у молоді – студенти ставили запитання лідеру Руху, вступали до обговорення теми.

Далі в графіку робочої поїздки лідера «Справедливості»  був зазначений Уманський тепличний комбінат. Валентин Наливайченко ознайомився з виробництвом комбінату, його продукцією, поспілкувався з колективом і наголосив, що громадсько-політичний рух «Справедливість»  відстоює програму підтримки національного виробника за європейськими стандартами.

«Ми створили Рух «Справедливість» для того, щоб  відстояти  нашу з вами землю. Для вас  - для громадян України і вибороти дві речі:  перша - це безпека  людини – вдома, на землі, на виробництві і друга - справедливість в економіці,  в соціальних питаннях,  в зарплатах, в підтримці таких підприємств, як Уманський тепличний комбінат».

 У цей  день Валентин Наливайченко, окрім офіційних зустрічей, запланував  візит й до  багатодітної сім’ї, в якій дітьми опікується лише мама. Їх батько загинув на виробництві. Тільки після похорону чоловіка Любов Івасюк дізналася, що вагітна четвертою дитиною. Вона сама виховує дітей та допомагає іншим людям, як соціальний працівник.

Валентин Наливайченко вирішив подарувати родині ноутбук –  гаджет, такий необхідний у сучасному світи.

 Пізніше лідер Руху «Справедливість» зустрівся із головним равіном єврейської громади Яковом Джаном, відвідав синагогу уманських хасидів. А ще познайомився з  інструктором Цві Аріелі від  Ізраїльсьої організації «Мада Моган Давід Адоб»  ( аналог нашого Червоного хреста і швидкої допомоги),  який навчає наших військових медичній справі ,аби вони набули знань і навичок парамедиків. Крім того,  ізраїльський інструктор їздить до зони АТО і передає допомогу – необхідні речі для військових від уманських волонтерів.

Що ж до журналістів, то їх  найбільш цікавило питання, чи буде Валентин Наливайченко брати участь у президентських перегонах, на що він відповів:

«Планую, і твердо знаю - Україні потрібні очищення і оновлення! Не паперові, а реальні зміни. Не брехня і корупція, не саботаж і окозамилювання, які ми бачимо останні роки.

Потрібна цілодобова і фахова робота для захисту наших громадян і національних інтересів!

Впевнений, все буде добре і справедливість переможе!»

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору