“Автомобіля немає, водія немає, бензину немає”, – мер Черкас передаватиме свою премію у фонд

04 квітня 2019, 22:03

Премія Анатолія Бондаренка, за яку хоч і не з першої спроби, однак проголосували депутати Черкаської міської ради, буде направлятися у нещодавно створений фонд міського голови, кошти з якого використовуватимуться на фінансування молодіжних проектів. Про це сам очільник Черкас заявив в студії «ВиЧЕрпно».

- На наступному тижні буде презентація цього фонду. Вся премія буде розподілятися виключно на гранти, так що нехай не хвилюються мої опоненти і щоб вони свою премію так поклали, як я її покладу на всі ці цілі, — прокоментував Анатолій Васильович.

Заробітну плату разом із премією Анатолій Бондаренко отримуватиме повністю на руки, але премію передаватме в фонд.

- Ви публічно зможете побачити, як використовуватимутья ці кошти. Дай бог, щоб ці гроші допомогли молодим, амбітним проектам, — додав Анатолій Васильович.

Тим не менш він вважає, що зарплата для міського голови в 13 тисяч гривень (а саме стільки залишиться у Анатолія Бондаренка без премії) — це сором.

- Це соромно. Зарплата не може бути 12 тисяч. Автомобіля немає, водія немає, бензину немає. А як тоді виконувати службові обов’язки? На відрядження теж коштів немає, депутати зняли, — жаліється очільник Черкас.

Коментарі

Скептик сказав:

Бреше, і не червоніє.

Ольга сказав:

Шас заплАчу! “Бідненький”. 8 авто у гаражах, а нього немає автомобілів! Нехай одного із армії “радників” посадить за руль і буде водій. А щодо своєї премії, то він обіцяв віддати її онкохворим дітям, а не створювати якісь фонди. Мала зарплата – не треба було звільняти цінну людину у фінансах, пані Джуган. Тепер нехай вдячний Бондар попіклується про підвищення з/п босса. Овчаренко ж зробив собі 50 тисяч з/п,чому мер не може?

Вгору