Автомайданівці відвезли військовим півтори тонни продовольства

01 квітня 2014, 13:04

Цими вихідними черкаські автомайданівці відвідали південь країни та відвезли військовослужбовцям близько півтори тонни продовольства. Активісти продовжують збирати найнеобхідніші для військових речі та продукти і готові відвозити зібране, щойно набереться достатня кількість.

Сім автівок від Черкащини цими вихідними відвідали селище Каланчак, де базується одна із військових частин.

— Ми зідзвонилися з автомайданівцями з Києва, Одеси, Миколаєва та Херсона і вирішили, що Черкащина бере так би мовити шефство над цією військовою частиною. Там стоїть український блокпост, це так звана невизначена зона і до російського блокпосту залишається всього 1200 метрів, — розповідає один із активістів Черкаського автомайдану Віталій Красюк. 

Наш автомайдан відвіз військовослужбовцям передачу від Черкащини: консервації, тушонку, посуд, набори для гоління, карточки для поповнення рахунків мобільних телефонів. Сьогодні автомайданцівці продовжують збір допомоги.

Найнеобхідніші речі: 

Тушонка, згущене молоко, разовий посуд — глибокі та мілкі тарілки, розвантажувальні жилети у кількості 300 штук, термобілизна, балаклави (лижні маски, що закривають голову й обличчя), картки поповнення усіх операторів мобільного зв’язку, засоби особистої гігієни — мило, засоби для гоління.

Речі збирають за адресою: м. Черкаси, вул. Котовського 51 (перетин Котовського з Гоголя). Довідки за телефоном: 067 750 26 06, 0472 32-96-36.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору