Автомайдан затримав п’яного військовослужбовця черкаської частини, що із товаришами побив студентів

29 жовтня 2015, 23:46

фото1

-  Перебуваючи на патрулюванні міста у ніч виборів, о 00.30 «Черкаський Автомайдан» на вул. Небесної Сотні  помітив погоню: хлопця, що переслідував трьох молодиків. Він пояснив нам,  що наздоганяє тих, хто побив його з товаришами-першокурсниками, - розповідає активіст Олег Фогель. - Екіпаж формування «Черкаський Автомайдан» допоміг затримати одного із нападників, який виявився військовослужбовцем однієї з черкаських  військових частин. Це з’ясувалось після того, як на його телефон почали надходити дзвінки його спільників, яким вдалось втекти і – не поміченими черговим по КПП – прибути у  розташування своєї частини. Затриманий нами, 21-річний В.Литвин, перебуваючи у нетверезому стані, погрожував розправою – і нам, і наряду  міліції, і опергрупі, і постраждалим, яким була викликана швидка допомога.  Вразило  нас зовсім інше - після повідомлення про затримання представниками «ОГФ «Черкаський Автомайдан» військовослужбовця (який повинен був прибути у розташування ще о 18-00), черговий частини  відмовився повідомити своє керівництво про цей випадок і викликати відповідального на місце затримання. Ми були змушені самі прибути до військової частини і «піднімати» командний склад батальйону.

Затриманий і потерпілі у цей час були доставлені працівниками міліції у Придніпровський РВ УМВС м. Черкас. На наше запитання про незаконно відсутніх, черговий частини О. Гудзь відповів, що всі військовослужбовці  знаходяться у розташуванні частини. І - тільки після того, коли ми показали фото затриманого та телефон,  на який він же сам і  телефонував, шукаючи В. Литвина – черговий був вимушений визнати факт відсутності «бійця» в частині.

фото2

У Придніпровський РВ УМВС були викликані командир батальйону, ротний підрозділу, служба ВСП. Нами було повідомлено і військову прокуратуру та Черкаського військового комісара Є. Курбет. І ми дуже сподіваємось, що цей випадок отримає адекватну юридичну оцінку – і військове командування частини разом із військовою прокуратурою встановлять всіх учасників цієї події, які понесуть заслужене покарання! Жителі Черкас мають відчувати повну безпеку на вулицях міста, а не потерпати від п’яних дебошів тих, хто має їх захищати. Тим більше – у той час, коли справжні чоловіки захищають країну на фронті і не сподіваються, що їх дітей-першокурсників ображатиме п’яне бидло у військовій формі.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Коментарі

Вгору