Автомайдан і поліція посварилися через наркотики

28 вересня 2016, 13:09
Фото: Facebook/Автомайдан-Черкаси

Фото: Facebook/Автомайдан-Черкаси

Представниками ГО «Автомайдан – Черкаси» на власній сторінці у Facebook 24 вересня було опубліковано допис про те, що після вилучення правоохоронцями наркотичної речовини її переважну частину було приховано від слідства. Натомість, в ГУ НП категорично спростовують  цю інформацію, звинувачуючи громадських активістів у надуманості звинувачень.

Разом із тим автомайданівці впевнені в своїй правоті і посилаються на цілодобове зведення поліції, у якому кількість вилучених з наркотиками пакетиків зменшилась у рази.

- 20 вересня у автомобілі черкащанина поліцією було виявлено 89 (!) пакетиків з амфітаміном. Викликана на місце оперативна група запротоколювала та вилучила наркотики – все, як і належить за законом. Проте, у добовому зведенні поліції кількість вилучених пакетиків з амфетаміном чомусь… зменшилась до 17, - зазначачають у своєму дописі активісти «Автомайдану».

Як наслідок активісти вимагають від керівництва черкаської поліції роз’яснень про розбіжності у показниках про вилучення.

Фото: сайт ch.npu.gov.ua

Фото: сайт ch.npu.gov.ua

У свою чергу поліція, в опублікованому на власній офіційній сторінці спростуванні категорично відкидає будь які звинувачення.

- Розповсюджена в інтернет-мережі інформація ГО «Автомайдан-Черкаси» про підроблення працівниками поліції матеріалів кримінального провадження за фактом виявлення наркотичних речовин надумана та безпідставна. Особливо дивує той факт, що представники громадського об’єднання керуються надуманими фактами та аргументують неіснуючу інформацію з невідомого щодобового зведення, - зазначає сектор комунікації ГУ НП.

Поліцією роз’яснено, що скільки пакетиків з амфетаміном було вилучено, стільки ж і передано на експертизу. Також, в повідомленні поліції зазначено, що жодних документів з цього приводу не готувалось для інформування центрального апарату МВС і відповідно інформація не могла потрапити в щодобове зведення.

Поділитись

Коментарі

Вгору