Автодорогу Київ-Одеса на Черкащині від снігу очищають роторні снігоочищувачі

31 січня 2014, 18:05

Відучора на ділянках автодороги М-05 Київ-Одеса сніг з узбіч почали прибирати двома роторними снігоочищувачами. Висота снігових кучугур, які утворилися біля металевої огорожі траси сягає 1-1,5 метра. Цю техніку цьогоріч довелося застосувати вперше, торік її не використовували упродовж усього сезону. Найбільш засніжені, зокрема, ділянки з 223-го по 227-й км та з 232-го по 276-й.

Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

На цій дорозі відбувається звуження проїзної частини за рахунок збільшення снігових наметів на узбіччі. Дорожники з обсягом робіт планують упоратися впродовж трьох днів. Проте, працюють на техніці ще радянських часів, тож періодично вона виходить з ладу. Нагадаємо, в середньому роторний снігоочищувач рухається зі швидкістю 3-5 км на годину.

- Сніг завдав нам клопоту, проте ми працюємо цілодобово та з максимально можливою для нас потужністю, тож на сьогодні проїзд дорогами краю забезпечений, - говорить перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Сергій Майданюк. – Лише за сьогодні вдалося очистити від снігу 450 км доріг.

У останній день січня найбільше роботи було в Лисянському райавтодорі та Смілянській дорожньо-експлуатаційній дільниці, де станом на 17 годину дорожники очистили шляхи протяжністю по 100 км.

У роботах на дорогах задіяні 80 фахівців. Працює 60 одиниць техніки. Дорожнє покриття сухе лише на Драбівщині, Золотоніщині, Чорнобаївщині, адже тут зафіксовані незначні опади. На решті територій - здебільшого місцями перемети (Корсунщина, Маньківщина, Лисянщина, Кам’янщина, Городищина) та місцями накати (Черкаський, Шполянський, Жашківський, Канівський райони).

Ще один роторний снігоочищувач ДП «Черкаський облавтодор» надав миколаївським дорожникам, адже в цьому регіоні в сніговому полоні опинилися дороги державного значення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору