Аудитори Черкащини виявили низку порушень під час ревізії Черкаського політехнічного технікуму

13 листопада 2017, 14:33

Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час проведення ревізії Черкаського політехнічного технікуму встановлено деякі порушення та інші фактори які негативно вплинули на фінансово-господарську діяльність.

Ревізією встановлено фінансових порушень на суму понад 595 тис. грн, з яких порушення чинного законодавства, що призвели до втрат, становлять понад 468 тис. грн.

Внаслідок непроведення перегляду розмірів надбавок, доплат, нарахувань та виплат стороннім особам, які не є педагогічними працівниками або працівниками технікуму коштів за рецензування дипломних проектів студентів та інших порушень з оплати праці працівників, було завдано матеріальної шкоди (збитків) на загальну суму понад 371 тис. грн.

Крім того, встановлено зайву сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 96, 5 тис. грн

За результатами ревізії Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області на адресу навчального закладу направлено вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх надалі.

Застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

За повідомленням прес-служби Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Коментарі

Вгору