“Атракціони по-черкаськи” – за поведінку в салоні автобуса кондукторку звільнять, а водія суворо покарають

31 січня 2020, 20:05

Фото тематичне

"Водій власноруч викинув із салону автобуса нетверезого чоловіка, а кондукторка підтримала словами "п'яна людина - не людина" - так у своєму дописі у "Фейсбуці" користувач Володимир Мільченко прокоментував свою поїздку в автобусі. Він зазначив: "не міг собі уявити, що за п'ять гривень черкаські перевізники пропонують так багато емоцій за одну поїздку".

За словами Володимира Мільченка, він їхав 30-го січня у маршрутному таксі №8. Чоловік зазначає: на зупинці "Гоголя" водій автобуса самостійно випровадив із салону пасажира, який перебував у нетверезому стані.

Зі слів очевидців, водій маршрутки аргументував свій вчинок тим, що уже друге коло чоловік їде в автобусі, проте за себе не заплатив і перебуває у салоні п'яним. Володимир зазначає: пасажири маршрутного таксі пропонували оплатити зі своїх кишень вартість проїзду. Кондукторка, у свою чергу, заявила: "п'яна людина - не людина", підтримавши дії водія автобуса.

На зупинці "Соборний парк", за словами того ж користувача, у салон зайшли багато людей, "щільність зашкалювала". Коли автобус почав рухатися, у дверях залишився літній чоловік, котрий не встиг зайти до салону. Володимир зазначає що той впав спиною в калюжу. Водій подивився на це через дзеркало і поїхав далі.

Натомість коментаторка допису Ксенія Шакірова написала що літній чоловік також був напідпитку. За її словами, він ледь тримався на ногах і його координація була порушена. Доки чоловік нахилився за сумками та їх узяв, двері маршрутного таксі зачинилися.

Павло Мосійчук, помічник міського голови, у своєму коментарі під тим же дописом зазначив що за поведінку водія з перевізником буде розмова, адже його дії були неправомірними. Проте в особистому коментарі "Про все" він зазначив що нині ситуація перебуває під його контролем.

- Мені надійшла інформація про те, що літній чоловік також був напідпитку. Зараз я збираю всі дані щоб знати подробиці, а після розмовлятиму з перевізником та водієм, - повідомив він у телефонній розмові.

Журналістам "Про все" користувач Володимир Мільченко повідомив що водій маршруту №8 доволі агресивно кермує. Окрім цього він надіслав скріни, у яких, за словами Володимира, та сама кондукторка погрожує йому в особистих повідомленнях.

Користувачка Наталі Ромашка, яка, імовірно, є тією самою кондукторкою, під дописом зазначила що чоловік "думає лише про себе" та "не помічає того, що відбувається у нього під носом". Жінка, проте, поведінку свого чи водія не пояснила.

Начальник служби перевезень ПАТ "Черкасиавтотранс" Олександр Приходько журналістам "Про все" повідомив, що кондукторку звільнять із підприємства, а з водієм проведуть бесіду стосовно його дій та поведінки.

Коментарі

Вгору