АТОвців Черкас запрошують на безкоштовні прогулянки на SUP-дошках

15 червня 2020, 07:54

У цьому році перші такі заходи відбудуться 17-го і 24-го червня о 19-й годині вечора. Для участі охочі повинні попередньо зареєструватися.

Познайомити із SUP-стилем життя та цим спортом (веслування стоячи) вирішили учасники місцевої SUP-спільноти "Dnipro SUP Team" та активісти Черкаської обласної федерації з SUP-веслування та серфінгу.

За словами організаторів, безкоштовні катання на дошках для тих, хто боронив Україну від загарбників і продовжує це робити, планували давно вписати у графік тренувань.

- Прогулянки на САП-бордах для учасників АТО чи ООС – це найменше, що можуть зробити з поваги до справжніх воїнів черкаські веслувальники. Водночас веслування на САП-дошках є дієвим способом психологічної реабілітації та емоційного відпочинку, - розповідає співзасновник команди "Dnipro Sup Team" і "SUP and Surf Federation of Cherkasy region" Люк Коломієць.

Активісти "Dnipro SUP Team" проведуть відповідний інструктаж та навчать веслуванню стоячи, а також для учасників заходу організують прогулянку акваторією Дніпра у супроводі гіда.
Вартість - безкоштовна.

У межах цих прогулянок учасники, охочі розділити цей досвід зі своєю родиною, отримають для членів сім’ї знижки на прокат бордів (за умови пред'явлення посвідчення учасника бойових дій). Максимальна кількість учасників - 12 осіб.

Реєстрація обов'язкова за посиланням:  https://forms.gle/vPZrrpH5tK7qHf7v5
Місце зустрічі - на Митницькому пляжі (Смілянському).

Поділитись

Коментарі

Вгору