Артем Довбик оформив хет-трик за шість хвилин матчу Ла Ліги

22 січня 2024, 09:16

У неділю, 21-го січня, відбувся матч 21-го туру чемпіонату Іспанії, в якому "Жирона" розгромила "Севілью" 5:1. Три голи забив український нападник, черкащанин Артем Довбик, пише UA.Футбол.

Гравець зрівняв рахунок на 13-й хвилині після того, як суперник вийшов уперед на 10-й хвилині. А вже на 15-й хвилині українець забив другий м'яч, а на 19-й – третій, сумарно витративши на три голи 6 хвилин та 33 секунди.

Довбик з 14 голами в Ла Лізі ділить перше місце у гонці бомбардирів з хавбеком Реала Джудом Беллінгемом.

Артем Довбик став третім футболістом в історії України, хто оформлював хет-трик у топ лігах Європи. Першими двома були Андрій Шевченко та Андрій Воронін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram