Арештовано зловмисників, яких правоохоронці затримали за підозрою в незаконному збуті наркотичних засобів

10 травня 2017, 16:42

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 307, ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

У ході досудового розслідування 06.05.2017 працівниками Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України чотирьох жителів м. Черкаси за підозрою у вчиненні вказаних вище злочинів.

Прокуратурою області погоджено клопотання слідчого про застосування до підозрюваних запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Ухвалами слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси до трьох підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, до одного – домашній арешт з обов’язком носіння електронного засобу контролю.

У прокуратурі акцентують увагу на тому, що прокуратура області займає принципову позицію щодо викриття джерел збуту наркотиків, активної протидії справжній наркозлочинності та невідворотності покарання за вчинення вказаної категорії злочинів, а тому на ухвалу слідчого судді про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту прокурором у кримінальному провадженні готується апеляційна скарга.

Довідково: санкцією ч. 2 ст. 307 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна, ч. 3  ст. 307 КК України – позбавлення волі від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору