Антимонопольний комітет перевірить, чому здорожчав проїзд у черкаських приміських маршрутках

08 січня 2021, 07:49

Фото тематичне

Чи обґрунтовано підняли ціни на проїзд у приміських маршрутках Черкас має перевірити Антимонопольний комітет. Відповідний лист туди направить Черкаська райдержадміністрація, - повідомляє "Суспільне".

Нині у Черкаському районі працюють дев'ять перевізників. Про підвищення цін адміністрацію повідомили 26-го грудня. У зверненнях, каже керівник управління житлово-комунального господарства установи Петро Данилішин, підприємці посилаються на зміни до постанови Кабміну "Про регулювання цін".

- Якщо змінюються мінімальна зарплата, піднімається ціна на паливно-мастильні матеріали. Там і запчастини здорожчали, тому вони мають право відповідно піднімати тарифи, – пояснив Петро Данилішин.

Регулювати вартість проїзду в управлінні не можуть. Але планують звернутися до Антимонопольного комітету, аби там перевірили обґрунтованість тарифу.

- Щоб людям роз’яснити, щоб не було у нас бунтів, перекриття доріг і всього іншого, ми звернулися до Антимонопольного комітету. Бо проблем багато виникає, то треба з’ясувати це питання, щоб ми знали, хто правий, а хто – ні, – зауважив керівник управління.

Поки що вартість проїзду залишиться такою, яку встановили перевізники.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору